Zobacz

Kto nas rekomenduje

więcej

Zobacz

Naszą ofertę

więcej

Zobacz

Prezentację firmy

Szeroki asortyment

pomp oraz armatury przemysłowej i sanitarnej

więcej
ANA – Armatura przemysłowa, biologiczne oczyszczalnie ścieków, studnie wodomierzowe ANA – Armatura przemysłowa, biologiczne oczyszczalnie ścieków, studnie wodomierzowe ANA – Armatura przemysłowa, biologiczne oczyszczalnie ścieków, studnie wodomierzowe

Armatura Sanitarna – o nas

Początek działalności firmy „ANA” datuje się na 15 lutego 1991 roku. Od początku działalności stawialiśmy sobie za cel, dostarczanie najwyższej jakości produktów dla naszych klientów. W swojej działalności łączymy dobrej jakości asortyment z atrakcyjnymi cenami oraz profesjonalną obsługą. Stały rozwój pozwolił nam rozbudować przedsiębiorstwo i poszerzyć zakres świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na innowacje i nieustannie poszerzamy spektrum naszej działalności, co pozwala nam, dostarczać nowatorskie rozwiązania dla klientów. W naszej ofercie znajduje się armatura przemysłowa i sanitarna, a także pompy do wody, przeznaczone do wykorzystania w sieciach domowych i przemysłowych.

 

W naszych punktach sprzedaży:

  • Szczecin – Wielgowo, ul. Bryczkowskiego 1A
  • Szczecin – Dąbie, ul. Pomorska (teren Agromy)

czekają na Państwa specjaliści, służący fachową obsługą i doradztwem.

Mamy nadzieję, że w prezentowanej ofercie znajdą Państwo idealny produkt, spełniający wszelkie oczekiwania.

(sprawdź dokładną lokalizację na mapie w zakładce: kontakt)

Masz pytania?

Adres:
ul. Bryczkowskiego 1a
70-888 Szczecin - Wielgowo

Godziny otwarcia:
7.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku
W SOBOTY NIECZYNNE

PROMOCJA POMPY SCALA 2


pompa do podnoszenia ciśnieniaSCALA 2 produkcji Grundfos to hydroforowe urządzenie które jest przeznaczone do podnoszenia ciśnienia w instalacjach domowych zaopatrujących w wodę.Scala 2 posiada wbudowany zbiornik ,zawór zwrotny ,zabezpieczenie przed suchobiegiem.Jest to urządzenie proste w obsłudze dzięki inteligentnemu sterownikowi,czujnikami kontroli pracy ,oraz zintegrowanemu napędowi z regulacją prędkości obrotowej.To daje nam możliwość idealnego dobrania ciśnienia wody w instalacji domowej.Dzięki silnikowi chłodzonemu wodą praca urządzenia jest ciche. Scala 2 jest to nowoczesne urządzenie proste w montażu i perfekcyjnie utrzymujące ciśnienie wody.

Design: Studio Graficzne AM | Realizacja: KULIKOWSKI-IT strony internetowe szczecin
Copyright 2023 Z.H.U "ANA" s.j. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności